مفسدین اداری کردستان باید شناسایی و به دستگاه قضایی معرفی شوند

دسته: اخبار معروف
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۲۲ مرداد ۱۳۹۸

– اخبار استانها –

علیمحمد مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سنندج در واکنش به اعلام رتبه نخست کردستان در «فساد و سوءاستفاده افراد از مقام و موقعیت اداری در دستگاه‌های اجرایی» و «تورم سالانه» در بین همه استان‌های کشور، اظهار داشت: متأسفانه در اکثر شاخص‌ها و مؤلفه‌های منفی رتبه نخست را داریم و چنین رتبه‌هایی جای تأسف دارد.

وی با تاکید بر ضرورت توجه به منویات مقام معظم رهبری در خصوص مبارزه با فساد افزود: اگر بهبود و خوشحالی مردم را بخواهیم، باید با فساد و مفسدین اداری کردستان مبارزه شود.

عضو مجمع نمایندگان مردم کردستان در مجلس تصریح کرد: باید با مسئولانی که از پشت پرده در ادارات مشغول فساد و رشوه‌گیری هستند و میزان سلامتی آنان پایین است، قاطعانه برخورد شود.

واکنش عضو مجمع نمایندگان به رتبه کردستان در مؤلفه فساد؛ استاندار مسئولان ناکارآمد و ناتوان را عزل کندکردستان در مؤلفه فساد و سوءاستفاده افراد از مقام و موقعیت اداری ‌چه وضعیتی دارد؟ماموستا عنایتی: برخی مسئولان و آقازاده‌ها در کردستان مشغول رانت، فساد و تبعیض هستند

مرادی با بیان اینکه بارها بنده و همکارانم مخالفت و اعتراض خودمان را نسبت به این وضعیت کنونی اعلام و صدای مردم را منعکس کرده‌ایم، گفت: مفسدین اداری کردستان باید شناسایی و به دستگاه قضایی معرفی شوند.

نماینده مردم شهرستان‌های قروه و دهگلان در مجلس عنوان کرد: حقیقتاً باز هم در سفر حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضاییه به استان، این وضعیت و جایگاه کردستان را منعکس می‌کنم و در پیگیری و احقاق حق مردم از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنم.


نوشته شده توسط: - 34461 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۰
برچسب ها:
دیدگاه ها