معرفی برترین های مسابقات مراکز زیر مجموعه وزارت دفاع

دسته: شهید حججی
بدون دیدگاه
جمعه - ۱۲ مهر ۱۳۹۸

به گزارش مجمع رهروان امر به معروف ونهی از منکر استان اصفهان به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان ،خدارحمی مسئول کمیته مشترک ورزشی وزارت دفاع در استان اصفهان گفت:به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس دومین جشنواره مسابقات صنایع و مراکز زیر مجموعه وزارت دفاع در استان اصفهان، در سه رشته ورزشی دو صحرا نوردی، طناب کشی و داژبال با شرکت ۱۱ تیم از زیر مجموعه ودجا در استان و با حضور افتخاری سایر ارگان‌های نظامی و انتظامی استان (ارتش، سپاه و نیروی انتظامی) برگزار و با معرفی تیم‌ها و نفرات برتر به کار خود پایان داد.

در این مسابقات در رشته دو صحرا نوردی تیم صنایع شهیدان حججی و شیرودی اصفهان مقام اول، تیم صنایع هواپیما سازی اصفهان (هسا) مقام دوم و تیم یگان ویژه نیرو‌های انتظامی مقام سوم را کسب کردند.

همچنین در مسابقه طناب کشی تیم صنایع الکترواپتیک اصفهان مقام اول، تیم یگان نیروی انتظامی مقام دوم و تیم‌های صنایع شهیدان حججی و شیرودی اصفهان مقام سوم را از آن خود کرد.

در داژبال مقام اول به تیم‌های صنایع شهیدان حججی و شیرودی، مقام دوم به قرارگاه شهدای صنایع دفاعی منطقه اصفهان و مقام سوم به موسسه اعتباری کوثر تعلق گرفت.

 

انتهای پیام / ش

 

مسابقات مراکز زیر مجموعه وزارت دفاع

 

 


نوشته شده توسط: - 33003 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۰
برچسب ها:
دیدگاه ها