مرکز مشاوره تخصصی امر به معروف و نهی از منکر در اصفهان راه‌اندازی شد

دسته: اخبار , اخبار مجمع رهروان امربه معروف , اخبار معروف , اخبار منکرات , برنامه رادیویی نقد و نظر , دسته‌بندی نشده , سخنرانی , شهید حججی , طب سنتی , عفاف و حجاب , قاچاق کالا , کمیته اقتصادی , گزارش فعالیت ها , مجمع رهروان اصفهان , مرکز تخصصی آموزش , مقاله های رسیده
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۱۷ شهریور ۱۳۹۸

مرکز مشاوره تخصصی فضای مجازی امر به معروف و نهی از منکر، پاسخ به شبهات و پیگیری مطالبه‌گری با حضور فرمانده قرارگاه منطقه‌ای سید‌الشهدا (ع) و خانواده شهدای مدافع حریم امنیت افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، مرکز مشاوره فضای مجازی امر به معروف و نهی از منکر، پاسخ به شبهات و پیگیری مطالبه‌گری ظهر امروز با حضور فرمانده قرارگاه منطقه‌ای سید الشهداء نیروی زمینی سپاه در استان‌های اصفهان، چهارمحال و بختیاری و یزد و خانواده شهدای مدافع حریم امنیت افتتاح شد.

مجتبی عابدی مسئول مرکز مشاوره فضای مجازی امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان در حاشیه این مراسم اظهار داشت: هدف از تشکیل این مرکز مشاوره در زمینه امر به معروف و نهی از منکر و کمک هم استانی‌های اصفهانی است.

وی تصریح کرد: اگر فردی در زمینه امر به معروف و نهی از منکر نیاز به مشاوره داشت و در اجرای آن در سطح جامعه دچار شبهه و سوال بود با این مرکز تماس گرفته و پاسخ خود را از کارشناسان مذهبی مستقر در این مرکز دریافت می‌کند.

مسئول مرکز مشاوره فضای مجازی امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان ادامه داد: در مرحله نخست سوالات به صورت تلفنی پاسخ داده می‌شود و در مراحل بعدی از طریق نرم‌افزارهای ارتباط جمعی و پیام‌رسان‌ها و مراجعه حضوری نیز خدمت‌رسانی انجام می‌شود.

وی گفت: شماره تلفن مرکز تخصصی مشاوره امر به معروف و نهی از منکر اصفهان ۳۲۶۶۵۰۳۰ و ۳۳۶۶۵۰۱۰ است که تا آغاز مهرماه از ساعت ۱۶ تا ۱۸ فعالیت کرده و از ابتدای مهرماه این ساعت تغییر خواهد کرد.

احیای امر به معروف و نهی از منکر در راستای خنثی‌سازی اهداف دشمن موثر است

 سردار جواد استکی در مراسم افتتاح این مرکز با تسلیت ایام شهادت حضرت امام حسین (ع) و یاران با وفایش اظهار داشت: مجموعه رهروان امر به معروف و نهی از منکر با هدف پاسخ‌گویی به مطالبات مقام معظم رهبری ایجاد شده است که هدف اصلی این مجمع احیای واجب فراموش شده امر به معروف و نهی از منکر است که در عرصه‌های مختلفی کار خود را آغاز کرده است.

وی تصریح کرد: همین که واژه امر به معروف و نهی از منکر را در فضاهای مختلف طی مطالبه‌گری‌های مختلف و با تلاش فراوان از فراموشی خارج می‌کنیم امر بسیار پسندیده‌ای است که در جامعه کم‌تر به آن پرداخته می‌شود.

رئیس مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان خاطرنشان کرد: برپایی این مرکز در این ایام و مصادف با تاسوعا و عاشورای حسینی که حضرت امام حسین (ع) نیز در این راه بسیار تلاش کرد کار پسندیده‌ای است و امیدواریم در این امر به خوبی مشاوره‌ها صورت گیرد تا نقشه‌های دشمن را خنثی کنیم.

وی بیان کرد: صحبت‌های رئیس قوه قضاییه در بحث امر به معروف و نهی از منکر بسیار دلگرم کننده بود و اینکه دادگستری‌ها در سطح کشور وظیفه دارند در بحث امر به معروف و نهی از منکر اقدامات موثری انجام دهند بسیار نقش تعیین کننده‌ای در جامعه ایفا می‌کند.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای سیدالشهدا نیروی زمینی سپاه ادامه داد: فعالیت‌های موثری نیز در مباحث اقتصادی انجام گرفته و اقداماتی نیز در جهت افزایش رونق تولید در اصناف صورت گرفته است.


نوشته شده توسط:kazemv - 76 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۵
برچسب ها:
دیدگاه ها