قوی‌ترین قدرت‌های نظامی منطقه و جهان در برابر انقلاب اسلامی بازنده هستند

دسته: اخبار معروف , برنامه رادیویی نقد و نظر , گزارش فعالیت ها , مجمع رهروان اصفهان
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۹ مهر ۱۳۹۸

قوی‌ترین قدرت‌های نظامی منطقه و جهان در برابر انقلاب اسلامی بازنده هستند

معاون راهبردی و اشراف فرماندهی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: انقلاب اسلامی طی ۴۰ سال اخیر توانسته در مقابل قدرت‌های جهانی شرق و غرب ایستادگی کند و دشمنان را به زانو دربیاورد و اکنون در وضعیتی قرار داریم که قوی‌ترین قدرت‌های نظامی در منطقه و حتی جهان در برابر انقلاب اسلامی بازنده هستند.

قوی‌ترین قدرت‌های نظامی منطقه و جهان در برابر انقلاب اسلامی بازنده هستند

به گزارش خبرگزاری فارس از اراک، سرلشکر پاسدار مصطفی ایزدی عصر امروز در همایش امر به معروف و نهی از منکر در سیره شهدا اظهار داشت: انقلاب به نام “الله” است و امام راحل طلایه دار و پرچم دار آن بود و انقلاب اسلامی، اصول اساسی برای آزادی بشر را به همراه دارد.

وی افزود: آزادی حقیقی را انقلاب اسلامی به بشریت عرضه کرده و این انقلاب مسیر انسان ها را در راه تعالی قرار داده است.

معاون راهبردی و اشراف فرماندهی ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: انقلاب اسلامی، ارزشی است و در آن هم انسان ها و هم جامعه به درجات عالی دست می یابند.

ایزدی تاکید کرد: با گذشت ۴۰ سال از عمر نظام جمهوری اسلامی، این انقلاب نه تنها برای مردم کشور رهرو بوده، بلکه برای جوانان منطقه و تمامی دنیا نیز الگو بوده است و باید گفت تفکر و اندیشه در مسیر حقیقت عبادت است و آدمی را در مسیر رشد و تعالی قرار می دهد.

وی با اشاره به اهمیت و ضرورت توجه به امر به معروف و نهی از منکر گفت: شرط اولیه امر به معروف و نهی از منکر این است که عمل به این واجب فراموش شده را از خود آغاز کرد.

معاون راهبردی و اشراف فرماندهی ستاد کل نیروهای مسلح ادامه داد: ما مکلف هستیم ابتدا خودمان استقامت کنیم و سپس دیگران را به این مهم دعوت کنیم و باید خود را تغییر دهیم تا دیگران نیز تغییر کنند تا جامعه در مسیر پیشرفت قرار گیرد.

ایزدی ضمن تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی یک هدیه بزرگ الهی به ملت است، گفت: انقلاب اسلامی مسیر پیامبر ( ص) و امام حسین ( ع) را طی می کند و باید در مسیر امام حسین ( ع) که همان مسیر امر به معروف و نهی از منکر است گام برداشت.

وی با اشاره به اینکه انقلاب هم اکنون در مسیر ارزشمندی قرار گرفته است، افزود: انقلاب اسلامی طی ۴۰ سال اخیر توانسته در مقابل قدرت های جهانی شرق و غرب ایستادگی کند و دشمنان را به زانو در بیاورد و اکنون در وضعیتی قرار داریم که قوی‌ترین قدرت‌های نظامی در منطقه و حتی جهان در برابر انقلاب اسلامی بازنده هستند.

معاون راهبردی و اشراف فرماندهی ستاد کل نیروهای مسلح تاکید کرد: این قدرت ایمان و رهبری است که انقلاب  اسلامی را ساماندهی و پشتیبانی می کند و مردم ایران بر خلاف مردم کوفه از انقلاب تبعیت می‌کنند و چنانچه به وضعیت کنونی انقلاب اسلامی توجه داشته باشیم در می‌یابیم انقلاب دارای قدرت و پشتوانه الهی است.

رئیس مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت:  اعضای این مجمع پیرو ولایت هستند و در مسیر هدایت و بعثت گام برمی دارند و فعالیت این مجمع به هیچ عنوان حزبی و سیاسی نیست و این مجمع رسمی به عنوان صف ستاد با نیروهای انتظامی، بسیج، سپاه و قوه قضاییه تفاهم نامه دارد.

ایزدی اظهار داشت: پیشرفت انقلاب اسلامی  در تمام عرصه ها همواره متکی بر مردم بوده است  و این دسته های کوچک مردمی، پیروزی های بزرگ را ارمغان آورده اند و در مجمع رهروان نیز پیگیر این اهداف برای نظام جمهوری اسلامی هستیم.

وی با بیان اینکه هدف مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر فعالیت در عرصه های مختلف با حکمت و مصلحت در راستای اعمال عدالت در جنبه های مختلف دولت به مردم، مردم به دولت و مردم به مردم است، بیان داشت: مجمع رهروان امربه معروف و نهی از منکر با ۳ هزار نفر عضو در ۲۶ استان کشور فعالیت و اقدامات گسترده ای را انجام می دهد.

معاون راهبردی و اشراف فرماندهی ستاد کل نیروهای مسلح  افزود: انقلاب اسلامی ایران در جنگ نیابتی دشمن پیروز شد و اکنون دشمن به دنبال آن است که از درون به انقلاب آسیب بزند که می طلبد دولتمردان مدافع انقلاب باشند.

ایزدی بیان کرد: نباید اجازه دهیم دشمن در فضای مجازی غوغا و ذهن جوانان را درگیر جنگ شناختی کند و باید با پشتوانه مردم همیشه در صحنه از آرمان های انقلاب کنیم و جبهه داخلی کشور را تقویت کنیم.

وی با اشاره به اهداف این مجمع گفت: مهمترین هدف مجمع رهروان امر به بزرگ ترین معروف ها که همان ایجاد و حفظ نظام اسلامی است، به شمار می رود.

معاون راهبردی و اشراف فرماندهی ستاد کل نیروهای مسلح تاکید کرد: در مکتب انقلاب اسلامی، توجه به امر به معروف و نهی از منکر همانند نماز یک واجب دینی است که باید با حمایت علمی دانشجویان و جوانان آن را در مسیر رشد و شکوفایی قرار دهیم.

مسئول مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان مرکزی نیز در این نشست گفت: مجمع رهروان از سال ۹۰ در کشور پایه گذاری شده و فعالیت رسمی خود را سال جاری در تمامی استان ها و به ویژه استان مرکزی آغاز کرده است.

سردار حسین شکری افزود: مجمع رهروان استان مرکزی فعالیت رسمی خود را با تشکیل ۱۷ نشست و بهره گیری از ظرفیت اساتید حوزه، دانشگاهیان آغاز کرده است و در حال حاضر سه کانال تلگرامی و یک کانال تریبون آزاد برای مشارکت و عضویت جوانان و دانشگاهیان راه اندازی کرده است.


نوشته شده توسط:saleh - 76 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳
برچسب ها:
دیدگاه ها