فرهنگ‌یاران بسیجی به احیای امر به معروف در جامعه بپردازند

دسته: اخبار معروف
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۲۲ مرداد ۱۳۹۸

به گزارش مجمع رهروان امر به معروف ونهی از منکر استان اصفهان به نقل از ایکنا از فارس، نشست فرهنگی بانوان شاغل در سپاه فجر و فرهنگ‌یاران بسیجی استان فارس امروز، ۲۲ مردادماه با حضور سردار سیدهاشم غیاثی، فرمانده سپاه فجر و حجت‌الاسلام محمد حاجی‌زاده، مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه فجر استان فارس برگزار شد.

حاجی‌زاده در این مراسم با بیان اینکه تمام اعمال و رفتار ما باید بر اساس آموزه‌های دینی و انقلابی باشد، گفت: هجمه فرهنگی و رسانه‌ای یکی از محورهای اصلی توطئه‌های دشمنان دشمنان انقلاب اسلامی برای ایجاد مشکل در جامعه اسلامی ایران است.

وی با تأکید بر اهمیت نقش متولیان دستگاه‌های فرهنگی کشور در مقابله با تهاجم فرهنگی، گفت: دوری از فرهنگ و معارف اهل بیت(ع) یکی از عوامل اصلی بروز مشکلات فرهنگی در جامعه اسلامی است.

حاجی‌زاده اظهار کرد: فرهنگ‌یاران پاسدار و بسیجی به موضوع احیای فرایض امر به معروف و نهی از منکر در جامعه توجه کنند و در این زمینه به فعالیت بپردازند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر با بیان اینکه حضرت فاطمه زهرا(س) الگو و شاخص دینداری و ولایتمداری است، گفت: زندگی حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) بهترین نمونه سَبکِ زندگی اسلامی است که باید همواره مورد توجه نسل جوان کشور قرار بگیرد.
انتهای پیام


نوشته شده توسط: - 34500 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۰
برچسب ها:
دیدگاه ها