اعلام جزییات امتیاز بازآموزی هشتمین سمینار نقش داروهای گیاهی و فرآورده‌های طبیعی در بهداشت و سلامت

دسته: طب سنتی
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۱۷ تیر ۱۳۹۸

به گزارش مجمع رهروان امر به معروف ونهی از منکر استان اصفهان به نقل از گروه اجتماعی برنا؛ شناسه این سمینار در سامانه آموزش مداوم ۱۴۰۰۸۲ است و گروه‌های هدف می‌توانند با مراجعه به سامانه آموزش مداوم به نشانی‌ http://www.ircme.ir   در این رویداد علمی و تخصصی ثبت نام کنند.

در این برنامه به دارندگان مدرک دکترای داروسازی  (مقطع دکترای حرفه‌ای) و داروسازان بالینی و داروسازان سنتی و متخصصین فارماکوگنوزی ۱۲ امتیاز اختصاص یافته است.

کارشناسان داروسازی، دارندگان دکترای فارماسیوتیکس و  فارماکولوژی، ۸.۵ امتیاز دریافت خواهند کرد.

همچنین  پزشکان عمومی( دکترای حرفه‌ای)، پزشکان عمومی شاغل در طرح پزشک خانواده، کارشناسان و متخصصین علوم تغذیه( دکترا، ارشد کارشناسی، تخصص بیماری‌های داخلی، دارندگان دکترای طب سنتی ایرانی و داروسازی (کارشناسی ارشد) ۶ امتیاز خواهند داشت.

قابل ذکر است، حضور و غیاب در سه نوبت توسط مسئولین سامانه آموزش مداوم دانشگاه علوم پزشکی تهران  در این برنامه انجام خواهد پذیرفت و کسانی که حتی در یک نوبت غیبت داشته باشند از این امتیاز بی بهره خواهند بود.

گفتنی است هشتمین سمینار نقش داروهای گیاهی و فرآورده‌های طبیعی در بهداشت و سلامت ۱۹ تا ۲۱ تیرماه سال جاری در هتل المپیک تهران برگزار می‌گردد.


نوشته شده توسط: - 33784 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۰
برچسب ها:
دیدگاه ها