از فروشگاه اینترنتی کالای اساسی نخرید

دسته: قاچاق کالا
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۲۹ مهر ۱۳۹۸

به گزارش مجمع رهروان امر به معروف ونهی از منکر استان اصفهان به نقل از گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، به نقل از روابط عمومی سازمان تعزیرات حکومتی، محمدعلی اسفنانی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران در ارتباط تلفنی با برنامه گفتوگوی اجتماعی در شبکه رادیویی گفتگو با اشاره به این که فروشگاه‌های اینترنتی میتوانند فرصت بسیار خوبی را در اختیار مردم و کشور قرار دهند، گفت: متاسفانه در حال حاضر امکان نظارت دقیق بر فروشگاه‌های آنلاین وجود ندارد.

وی با اشاره به این که امروزه مردم به راحتی به فروشگاه‌های آنلاین دسترسی دارند، عنوان کرد: مشکلات موجود در فرآیند خرید اینترنتی ایجاب میکند که مردم با هوشیاری هرچه بیشتر از فروشگاه‌های اینترنتی استفاده کنند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران اضافه کرد: خریداران میتوانند گزارش‌های خرید و فروش کالا‌های تقلبی را از طریق سامانه ۱۳۵ به سازمان تعزیرات حکومتی استان تهران ارائه دهند.

وی ادامه داد: براساس ارزیابی‌های مختلف متوجه شدم فروشگاه‌های دارای مجوز در فضای مجازی بسیار اندک هستند، برهمین اساس توصیه می‌کنم مردم تا جای ممکن برای خرید کالا‌های اساسی از فروشگاه‌های اینترنتی استفاده نکنند. فروشگاه‌هایی که سِرور ایرانی ندارند را نمی‌شود به صورت دقیق و کامل مورد کنترل قرار داد.

وی با اشاره به شکایات مربوط به لوازم یدکی خودرو در سازمان تعزیرات حکومتی، توضیح داد: تولید و توزیع قطعه بلبرینگ از جمله پرونده‌های این سازمان بود که مورد بررسی قرار گرفت و پرونده‌های لازم تشکیل شد. در یک سال گذشته این سازمان به حدود ۷۰ پرونده مرتبط با شکایات و تخلفات لوازم یدکی خودرو پرداخته است.


نوشته شده توسط: - 33930 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵
برچسب ها:
دیدگاه ها