آمران به معروف چه در جامعه و چه در ادارات مورد حمایت مدیران قرار گیرند

دسته: اخبار معروف
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۲۴ دی ۱۳۹۸

– اخبار استانها –

به گزارش مجمع رهروان امر به معروف ونهی از منکر استان اصفهان به نقل از خبرگزاری تسنیم از شیراز، به نقل از روابط عمومی سپاه فجر استان فارس سردار سید هاشم غیاثی در دیدار با سردار رهام‌بخش حبیبی فرمانده انتظامی و حجت‌الاسلام موسوی رئیس کل دادگستری استان فارس اظهار داشت: امر به معروف و نهی از منکر دو شرط اصلی برای تحقق جامعه اسلامی است.

وی گفت: اگر این دو فریضه مهم به عنوان الگوی رفتاری مورد توجه آحاد جامعه و مسئولان قرار بگیرند شاهد کاهش محسوس بسیاری از آسیب‌های اجتماعی و اخلاقی در سطح جامعه خواهیم بود.

سردار غیاثی با بیان اینکه حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر رسالت مهم مسئولان است، گفت: احیای این فرائض مهم نه تنها در سطح جامعه اثرگذار خواهد بود بلکه فرآیندهای اداری را در نهادها و سازمان‌های مختلف از خطا و اشتباه مصون کرده و تخلفات اداری را کاهش می‌دهد.

فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر در قانون پیش‌بینی شده است، گفت: آمران به معروف و ناهیان از منکر چه در سطح جامعه و چه در دستگاه‌های مختلف باید مورد حمایت مسئولان و مدیران به ویژه قوه قضائیه قرار داشته باشند.

وی با بیان اینکه سپاه، بسیج، نیروی انتظامی و قوه قضائیه در خط مُقدم دفاع از انقلاب اسلامی نقش‌آفرینی می‌کنند، گفت: انسجام، هم‌افزایی و تعامل هر چه بیشتر نیروهای مومن و متعهد یک مولفه مهم در دفاع از انقلاب اسلامی است که باید مورد توجه همه نیروهای انقلابی قرار بگیرد.

شورای امربه معروف دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان فارس آغاز بکار کردبسیاری از فعالیت‌ها و اقدامات پلیس از مصادیق امربه معروف است‌تجمع مردمی مطالبه‌گری امربه معروف در گلستان برگزار می‌شود

سردار غیاثی افزود: مجموعه قضائی استان به ویژه رئیس دادگستری فارس، دادستان محترم مرکز استان و قضات مرتبط با این حوزه، تلاش‌های موثری در این زمینه داشته‌اند که از آنها تشکر می‌کنیم.

فرمانده سپاه فجر تاکید کرد: امنیت مردم و کشور خط قرمز نیروهای مسلح و دستگاه قضایی است و برای حفظ امنیت پایدار در استان فارس از هیچ اقدامی چشم‌پوشی نخواهیم کرد.

وی با بیان اینکه هماهنگی بسیار خوبی بین سپاه، بسیج و نیروی انتظامی در راستای حفظ امنیت پایدار در استان فارس وجود دارد، گفت: امروز جنگ نرم فرهنگی اذهان نسل جوان و نوجوان کشور را هدف گرفته و دشمنان انقلاب اسلامی توطئه‌های خود را در بستر تهاجم فرهنگی برنامه‌ریزی کرده‌اند.


نوشته شده توسط: - 35636 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۰
برچسب ها:
دیدگاه ها